Gizlilik politikası

Biz Kimiz

Web sitemizin adresi: www.tahtabisiklet.com

Hangi kişisel verileri topluyoruz ve neden topluyoruz.

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresini ve tarayıcı bilgisi metnini toplarız.

 

E-posta adresinizden (karma olarak da adlandırılır) oluşturulan anonimleştirilmiş bir dize, Gravatar hizmetini kullanıp kullanmadığınızı görmek için sağlanabilir. Gravatar hizmetinin gizlilik politikası burada mevcuttur: https://www.tahtabisiklet.com/gizlilik-politikasiYorumunuzun onaylanmasından sonra, profil resminiz yorumunuz bağlamında herkese görünür.

 

Diğer web sitelerinden gömülü içerik.

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. Videolar, resimler, makaleler, vb.) Içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır. Bu web siteleri, sizin hakkınızda veri toplayabilir, tanımlama bilgileri kullanabilir, ek üçüncü taraf izleme yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, katıştırılmış içerikle etkileşiminizi izleme dahil olmak üzere, bu katıştırılmış içerikle etkileşiminizi izleyebilir.

 

Analitik Verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz Verilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz.

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Bu, herhangi bir takip yorumunu denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyıp onaylayabilmemiz içindir.

 

Web sitemize kaydolan kullanıcılar için (varsa), sağladıkları kişisel bilgileri de kullanıcı profillerinde saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adlarını değiştirememeleri dışında). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

 

Verileriniz üzerinde hangi haklara sahipsiniz.

Bu sitede bir hesabınız varsa veya yorum bıraktıysanız, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı talep edebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri silmemizi de talep edebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarıyla saklamak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

 

Verilerinizi nereye gönderiyoruz.

Ziyaretçi yorumları, otomatik bir spam algılama hizmeti aracılığıyla kontrol edilebilir.

 

İletişim Bilgileriniz.

Ek bilgi.

Verilerinizi nasıl koruyoruz.

Hangi veri ihlali prosedürlerimiz var.

Hangi üçüncü taraflardan veri alıyoruz.

Kullanıcı verileriyle ne tür otomatik karar verme ve / veya profilleme yapıyoruz?

 

Copyright 2021 © By and Developing